Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Szanowni Państwo

 

W nawiązaniu do Ustawy o szczególnych rozwiązaniach związanych                            z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19, innych chorób zakaźnych oraz wywołanych nimi sytuacji kryzysowych uprzejmie informujemy, że w trosce o wspólne bezpieczeństwo i zdrowie Zakład Higieny Weterynaryjnej w Opolu od 16 marca 2020 r. (poniedziałek) wszystkie zlecenia badań przez klientów będą załatwiane wyłącznie bezgotówkowo w formie płatności przelewem. Pozostałe porady i informacje będą udzielane wyłącznie telefonicznie lub mailowo.

Ze względów organizacyjnych zwracamy się do Państwa z prośbą o ograniczenie do niezbędnego minimum wizyt w naszym Zakładzie oraz o dostarczanie próbek do badań do godziny 12.00. Z góry dziękujemy za zrozumienie i zastosowanie się do powyższej prośby, ponieważ nasze odpowiedzialne zachowania mają pomóc chronić nas wszystkich przed groźną infekcją i zachorowaniem.

 

Zakład Higieny Weterynaryjnej w Opolu

Kierownik ZHW Opole Witold Dereń

45-836 Opole ul. Wrocławska 170
 
tel. 77 541 72 00 
fax. 77 446 10 04
 
 
ZHW czynne jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 7.00 do 15.00.
Próby przyjmowane są od poniedziałku do piątku w godzinach od 7.00 do 14.30.
 
 
 
Image